RECO Teren intravilan in Tileagd 1439mp

18.900 €
13.13 € / mp

Tileagd, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.439 mp

Descriere teren

ID:3511 RECO Imobiliare va ofera spre vanzare, in EXCLUSIVITATE: #SI24 Teren intravilan in TILEAGD, ZONA GARII . APROAPE DE GARA SI STRADA PTINCIPALA CU ACCES RAPID SPRE E60!!! Dispune de utilitati: curent, apa, iluminat stradal. Suprafata: 1439 mp Front stradal: 20 ml Pentru mai multe detalii sau o vizionare, nu ezitati sa ne contactati! Tel.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650735
Suprafață teren: 1.439 mp
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 500 mp, în Felcheriu
19.000 €
Județul Bihor, Felcheriu
500 mp teren
Teren de 502 mp, în Nojorid
19.500 €
Județul Bihor, Nojorid
502 mp teren
Teren de 18000 mp, în Roit
20.500 €
Județul Bihor, Roit
18.000 mp teren
Teren de 500 mp, în Hidiș
20.000 €
Județul Bihor, Hidiș
500 mp teren
Teren intravilan de 760 mp, în Oșorhei
19.800 €
Județul Bihor, Oșorhei
760 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 530 mp, în Leș
18.000 €
Județul Bihor, Leș
530 mp teren
Construcții
Teren de 2000 mp, în Tileagd
18.000 €
Județul Bihor, Tileagd
2.000 mp teren
Teren de 2000 mp, în Tileagd
18.000 €
Județul Bihor, Tileagd
2.000 mp teren
Teren de 1439 mp, în Tileagd
18.900 €
Județul Bihor, Tileagd
1.439 mp teren