Teren intravilan, 2100 mp cu toate utilita?ile, zona Telea

155.400 €
74 € / mp

Teleac, Judeţul Alba

Suprafață teren:
2.100 mp

Descriere teren

Blitz va propune spre vanzare un teren intravilan intre Teleac ?i Hapria, comuna Ciugud, avand suprafata de 2100 mp cu toate utilitatile: gaz, apa, canal, curent, fibra optica, deschiderea 26,7 m la asfalt, zona exclusiv de case noi, pretabil pentru a parcela in 3 parcele cu deschideri frumoase la drum. Orientarea terenului este Est-Vest, cu priveli?te spre parau ?i padure. Va invitam la vizionari Cod oferta / ID BLITZ: P13558 Id intern: P13558
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 479162
Suprafață teren: 2.100 mp
Front stradal: 26 m

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 10000 mp, în Partoș
170.000 €
Alba Iulia, Partoș
10.000 mp teren
Teren de 1067 mp, în Central
150.000 €
Alba Iulia, Central
1.067 mp teren
Teren de 932 mp, în Central
165.000 €
Alba Iulia, Central
932 mp teren
Teren de 1206 mp, în Cetate
144.700 €
Alba Iulia, Cetate
1.206 mp teren
Teren de 6314 mp, în Partoș
155.000 €
Alba Iulia, Partoș
6.314 mp teren
Teren de 1000 mp, în Micești
149.000 €
Alba Iulia, Micești
1.000 mp teren
Teren de 10400 mp, în Vințu de Jos
152.000 €
Județul Alba, Vințu de Jos
10.400 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
140.000 €
Alba Iulia, Central
1.000 mp teren
Teren intravilan de 23600 mp, în Inuri
165.200 €
Județul Alba, Inuri
23.600 mp teren
Construcții