Teren extravilan de vanzare in Techirghiol

550.000 €
121.33 € / mp

Techirghiol, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
4.533 mp

Descriere teren

Se ofera spre vanzare teren extravilan cu suprafata de 4.533mp, situat in Techirghiol. Intr-o zona in plina expansiune urbana, unde se dezvolta proiecte rezidentiale noi si infrastructura educationala , avand oportunitatea excelenta de investitie. Terenul nu beneficiaza in prezent de utilitati individuale, acestea fiind aduse pana la intrarea pe strada unde este amplasata parcela. Proprietatea beneficiaza de dublu acces, avand deschidere atat la strada principala, cat si la o strada laterala. Pret: 550.000 (Negociabil) Pentru mai multe detalii si informatii suplimentare, nu ezitati sa ma contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1326185
Suprafață teren: 4.533 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Techirghiol
Mijloace transport aprox. 677 m
transport
Bus station (en)
Mijloace transport aprox. 683 m
Recreere
restaurants
Monique Caffe
Restaurante aprox. 515 m
shopping
magazin
Supermarket/Mall aprox. 552 m
parks
Techirghiol
Recreere aprox. 686 m
parks
Loc de joaca
Recreere aprox. 916 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 2000 mp, în Tortoman
500.000 €
Județul Constanța, Tortoman
2.000 mp teren
Teren extravilan de 106 mp, în Medgidia
605.000 €
Județul Constanța, Medgidia
106 mp teren
Pășune
Teren intravilan de 1280 mp, în Palazu Mare
605.000 €
Constanța, Palazu Mare
1.280 mp teren
Pădure
Teren de 2500 mp, în Central
500.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
2.500 mp teren
Teren de 912 mp, în Primo