Teren de vanzare Techirghiol

38.500 €
70 € / mp

Techirghiol, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
550 mp

Descriere teren

COD VT 18 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan construibil in Techirghiol zona Sanatoriu avand o suprafata de 550 mp cu deschidere de 16ml Terenul este ideal pentru investi?ie sau pentru construirea unei locuin?e permanente sau de vacan?a, fiind situat intr-o zona de case/vile in continua dezvoltare, cadastru si intabulare pret 70 euro/mp Vizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare *pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650257
Suprafață teren: 550 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bus station (en)
Mijloace transport aprox. 816 m
transport
Techirghiol
Mijloace transport aprox. 817 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 438 m
parks
Loc de joaca
Recreere aprox. 567 m
restaurants
Restaurant "Zori de zi"
Restaurante aprox. 585 m
shopping
magazin
Supermarket/Mall aprox. 846 m

Proprietăți similare

Teren de 550 mp, în Central
37.000 €
Județul Constanța, Techirghiol
550 mp teren
Teren de 550 mp, în Central
37.000 €
Județul Constanța, Techirghiol
550 mp teren
Teren de 1350 mp, în Central
37.500 €
Județul Constanța, Techirghiol
1.350 mp teren
Teren de 1350 mp, în Central
36.500 €
Județul Constanța, Techirghiol
1.350 mp teren
Teren de 416 mp, în Central
39.900 €
Județul Constanța, Techirghiol
416 mp teren
Teren de 1350 mp, în Central
37.500 €
Județul Constanța, Techirghiol
1.350 mp teren
Teren de 1350 mp, în Central
37.500 €
Județul Constanța, Techirghiol
1.350 mp teren
Teren de 525 mp, în Central
35.000 €
Județul Constanța, Techirghiol
525 mp teren
Teren în Central
36.000 €
Județul Constanța, Techirghiol