Teren de vanzare Techirghiol

12.000 €
26.09 € / mp

Techirghiol, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
460 mp

Descriere teren

COD VT 22 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan construibil in localitatea Techirghiol zona cartier nou avand o suprafata de 460 mp cu deschidere de 18 ml, Terenul este ideal pentru investi?ie sau pentru construirea unei locuin?e permanente sau de vacan?a, fiind situat intr-o zona de case/vile in continua dezvoltare.cadastru si intabulare pret 12000 euro/mp*pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei Vizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1650126
Suprafață teren: 460 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Techirghiol
Mijloace transport aprox. 1199 m
transport
Bus station (en)
Mijloace transport aprox. 1204 m
Recreere
restaurants
Monique Caffe
Restaurante aprox. 1020 m
shopping
magazin
Supermarket/Mall aprox. 1092 m
parks
Techirghiol
Recreere aprox. 1205 m
parks
Loc de joaca
Recreere aprox. 1449 m

Proprietăți similare

Teren de 300 mp, în Central
13.000 €
Județul Constanța, Techirghiol
300 mp teren
Teren de 450 mp, în Nord
12.500 €
Județul Constanța, Techirghiol
450 mp teren
Teren de 450 mp, în Central
12.500 €
Județul Constanța, Techirghiol
450 mp teren
Teren de 460 mp, în Periferie
12.000 €
Județul Constanța, Techirghiol
460 mp teren
Teren de 420 mp, în Central
11.000 €
Județul Constanța, Techirghiol
420 mp teren
Teren de 450 mp, în Central
12.500 €
Județul Constanța, Techirghiol