Teren de 3303 mp, în Centură

165.150 €
50 € / mp

Centură, Târgovişte

Suprafață teren:
3.303 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare Strada Constructorilor nr. 36A, cu poten?ial excelent de dezvoltare! Spre vanzare un teren intravilan situat pe Strada Constructorilor nr. 36A, cu suprafa?a totala de 3.303 mp. Proprietatea are toate actele in regula, inclusiv cod po?tal (pentru cine cunoaste pe str, constructorilor nu se aloca automat, a fost o alta procedura de acte ?i etc), este disponibila direct de la proprietar fara comisioane suplimentare! - Loca?ie excelenta: Acces facil din ?oseaua de Centura Vecinatate industriala activa in apropiere func?ioneaza sta?ia de betoane Florzah Vecini importan?i: Cargus, Mobexpert ?i alte companii de renume La doar ca?iva metri de calea ferata, oferind oportunita?i logistice excelente - Caracteristici: Teren cu forma regulata, ideal pentru construc?ii industriale, depozite sau hale Utilita?i la teren ?i infrastructura dezvoltata Poate genera venituri importante din inchiriere sau dezvoltare proprie Pre?: 50 euro mp ID anun? : 1748282557
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Aprilie 2026 ID anunț: 948176
Suprafață teren: 3.303 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 15513 mp, în Central
150.000 €
Târgoviște, Central
15.513 mp teren
Teren de 9000 mp, în Priseaca
153.000 €
Târgoviște, Priseaca
9.000 mp teren
Teren intravilan de 3700 mp, în Exterior Nord
165.000 €
Târgoviște, Exterior Nord
3.700 mp teren
Teren de 20000 mp, în Central
170.000 €
Târgoviște, Central
20.000 mp teren
Teren de 1578 mp, în Micro 11
165.000 €
Târgoviște, Micro 11
1.578 mp teren
Teren de 6450 mp, în Central
170.000 €
Târgoviște, Central
6.450 mp teren
Teren de 1200 mp, în Central
180.000 €
Târgoviște, Central
1.200 mp teren
Teren de 6450 mp, în Central
170.000 €
Târgoviște, Central
6.450 mp teren
Teren de 4976 mp, în Central
149.280 €
Târgoviște, Central
4.976 mp teren