TEREN DE VANZARE TALMACIU, ZONA INTRE IAZURI

28.000 €
12.73 € / mp

Tălmaciu, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
2.200 mp

Descriere teren

Imagineaza-ti linistea naturii, aer curat si verde cat vezi cu ochii... chiar asta iti ofera acest teren! Localizare: Talmaciu zona Intre Iazuri, una dintre cele mai apreciate zone pentru relaxare si retragere din agitatia orasului Suprafata: 2.200 mpDeschidere la drum: 15 ml Vecinatate: in spatele terenului se afla padurea, oferind intimitate si peisaj deosebit Ingradit: daCategorie: teren extravilanEste locul perfect pentru o cabana de weekend, investitie sau spatiu de recreere, unde natura devine vecinul tau zilnic Un teren cu suflet, gata sa devina refugiu tau de liniste.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Februarie 2026 ID anunț: 1545944
Suprafață teren: 2.200 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Talmaciu
Mijloace transport aprox. 491 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala
Învățământ aprox. 259 m
education
Centrul de Examenari
Învățământ aprox. 423 m
education
Liceul Tehnologic Johanes Lebel
Învățământ aprox. 455 m
education
Liceul Tehnologic Johanes Lebel
Învățământ aprox. 498 m
Recreere
restaurants
Fast Food
Restaurante aprox. 179 m
parks
Parc
Recreere aprox. 227 m
parks
Parc
Recreere aprox. 230 m

Proprietăți similare

Teren de 353 mp, în Central
29.999 €
Județul Sibiu, Tălmaciu
353 mp teren
Teren de 859 mp, în Central
28.347 €
Județul Sibiu, Tălmaciu
859 mp teren
Teren intravilan de 2000 mp, în Sebeșu de Jos
30.000 €
Județul Sibiu, Sebeșu de Jos
2.000 mp teren
Pădure
Teren de 415 mp, în Central