Teren intravilan curti constructii

13.000 €
8.67 € / mp

Suraia, Judeţul Vrancea

Suprafață teren:
1.500 mp

Descriere teren

Se vinde un teren intravilan in suprafata de 1500 mp din categoria curti constructii, in Suraia ,Vrancea. Terenul este bransat la Electrica, apa in fata portii, strada asfaltata, deschidere 26 ml. Detalii suplimentare la telefon. Pret negociabil! ID anun? : 1766323285
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1645165
Suprafață teren: 1.500 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Ceardac
12.000 €
Județul Vrancea, Ceardac
1.000 mp teren
Teren de 560 mp, în Central
14.000 €
Focșani, Central
560 mp teren
Teren de 4318 mp, în Gologanu
13.900 €
Județul Vrancea, Gologanu
4.318 mp teren
Teren în Suraia
13.750 €
Județul Vrancea, Suraia
Teren intravilan de 522 mp, în Golești
13.900 €
Județul Vrancea, Golești
522 mp teren
Livadă
Teren de 2500 mp, în Câmpineanca
12.000 €
Județul Vrancea, Câmpineanca
2.500 mp teren
Teren de 6797 mp, în Ruginești
12.235 €
Județul Vrancea, Ruginești
6.797 mp teren
Teren în Ruginești
13.594 €
Județul Vrancea, Ruginești
Teren de 6797 mp, în Ruginești
13.594 €
Județul Vrancea, Ruginești
6.797 mp teren