Teren intravilan de vanzare in Sibiu, Localitatea Hamba 752 mp

75.200 €
100 € / mp

Şura Mare, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
752 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, Localitatea Hamba 752 mp, asfalt pana la propietate Avantaje: Disponibil imediat Constructie pe teren (Magazie) Deschidere la drum de aproximativ 35 de metri La doar 11 km de centru Sibiului, la 7 km de Prima Shopping Center si Autostrada Asfalt pana la propietate Utilitatila sunt la limita de propietate (Apa, Canal, Curent, Gaz) Zona foarte linistita Mijloac de transport in comun la 200 de metri Gradinita cu program normal la 200 de metri Magaziul alimentar La Doi Pasi peste drum Brutaria din sat este peste drum Ideal pentru constuctia unei case Zona doar de case Mod de plata: Se poate cumpara cu orice varianta de plata atat surse proprii cat si credit bancar. Iti doresti mai mult decat o simpla locuinta? Noi suntem aici pentru a-ti oferi cele mai bune solutii. Oferim servicii de DESIGN SI AMENAJARI INTERIOARE, PROPERTY MANAGEMENT, REGIM HOTELIER, HOME STAGING, VIRTUAL INVESTMENT, SERVICII DE CURATENIE.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1559777
Suprafață teren: 752 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2000 mp, în Șura Mare
79.900 €
Județul Sibiu, Șura Mare
2.000 mp teren
Teren extravilan de 2200 mp, în Calea Poplăcii
77.000 €
Sibiu, Calea Poplăcii
2.200 mp teren
Fâneață
Teren de 750 mp, în Șura Mare
72.000 €
Județul Sibiu, Șura Mare
750 mp teren
Teren de 2000 mp, în Roșia
70.000 €
Județul Sibiu, Roșia