TEREN INDUSTRIAL | 1068 MP | SUPLACU DE BARCAU

37.500 €
35.11 € / mp

Suplacu de Barcău, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.068 mp

Descriere teren

Va oferim spre vanzare un teren intravilan industrial, situat in Suplacu de Barcau, o zona bine cunoscuta pentru activitatea intensa din industria petroliera si cu acces excelent la drumurile comerciale regionale. Pozitie excelenta | Betonat | Acces direct din drumul principal Suprafata: 1.068 mp Front stradal: 44.8 m la drumul principal Teren imprejmuit si complet betonat ndash; gata de utilizare, fara constructii, ceea ce permite configurare flexibila in functie de nevoile investitorului. Potential de utilizare: Spalatorie auto Service auto sau vulcanizare Depozit pentru materiale de constructii Activitati comerciale diverse (comert en-gros, showroom exterior, etc.) Activitati conexe industriei petroliere (ateliere tehnice, spatii de stocare, logistica specifica) Platforma logistica pentru flote, transport sau utilaje grele Montare rapida de hale metalice, containere de birou sau spatii modulare Localizare: Acces direct din drumul principal Marghita ndash; 25 km Zalau ndash; 60 km Oradea ndash; 65 km Zona ofera infrastructura stabila, cu deschidere catre puncte strategice din nord-vestul tarii. Terenul este ideal pentru firme in extindere, antreprenori locali sau investitori care doresc un punct industrial sau comercial solid, intr-o zona cu activitate economica constanta.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 651809
Suprafață teren: 1.068 mp