Teren Intravilan 8.6 ari, Scheia, 20 m deschidere

55.000 €
63.95 € / mp

Central, Suceava

Suprafață teren:
860 mp

Descriere teren

Blitz Imobiliare va propune inspre vanzare un teren cu multiple oportunitati in zona Scheia, Jud. Suceava, cu o suprafata de 860 mp, si o deschide de 20 m liniari, acest teren ofera posibilitate construirii casei de vis, sau o investitie pe termen mediu/lung avand in vedere ca valoarea ii creste in timp, deoarece terenurile de genul sunt tot mai rare intr-o zona in plina dezvoltare. La teren se gasesc la front gazul si electricitate. Cod oferta / ID BLITZ: P163657 Id intern: P163657
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1212876
Suprafață teren: 860 mp
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Suceava Burdujeni
Mijloace transport aprox. 1028 m
Recreere
parks
Parcul Copilului
Recreere aprox. 328 m
restaurants
Restaurant Calipso
Restaurante aprox. 951 m
shopping
Carrefour
Supermarket/Mall aprox. 1126 m
shopping
Shopping City Suceava
Supermarket/Mall aprox. 1159 m

Proprietăți similare

Teren de 3361 mp, în Central
60.000 €
Suceava, Central
3.361 mp teren
Teren în Central
60.000 €
Suceava, Central
Teren în Central
60.000 €
Suceava, Central
Teren în Central
49.500 €
Suceava, Central
Teren de 3255 mp, în Central
50.000 €
Suceava, Central
3.255 mp teren
Teren în Central
50.000 €
Suceava, Central
Teren de 1214 mp, în Central
59.500 €
Suceava, Central
1.214 mp teren
Teren în Central
58.000 €
Suceava, Central
Teren în Central
50.000 €
Suceava, Central