Teren intravilan de vanzare, 8163 mp - Vatra Dornei

149.000 €
18.25 € / mp

Central, Suceava

Suprafață teren:
8.163 mp

Descriere teren

Blitz propune spre vanzare un teren minunat situat in zona pitoreasca a Vatra Dornei, o oportunitate de investi?ie perfecta atat pentru activita?i comerciale, cat ?i pentru amenajarea unei locuin?e. Acest teren de 8163 mp beneficiaza de toate utilita?ile necesare, avand electricitate disponibila ?i racordare la apa curenta in apropiere. Terenul are un caracter par?ial drept ?i par?ial in panta, fiind intravilan integral, ceea ce ofera flexibilitate ?i posibilita?i variate de dezvoltare. De asemenea, proprietatea poate fi parcelata in doua daca este necesar, ceea ce o face ?i mai atractiva pentru investitori. Situat la doar 2 minute cu ma?ina de Kaufland ?i alte centre comerciale, acest teren este ideal atat pentru construirea unei case confortabile, cat ?i pentru ini?ierea de activita?i comerciale. Nu rata?i aceasta oportunitate unica de a investi intr-o zona in plina dezvoltare! Cod oferta / ID BLITZ: P161312 Id intern: P161312
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650029
Suprafață teren: 8.163 mp
Front stradal: 100 m

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Stadionul mare
Recreere aprox. 351 m
parks
Parcul Municipal
Recreere aprox. 360 m
parks
Stadionul mic
Recreere aprox. 448 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 677 m

Proprietăți similare

Teren în Central
160.000 €
Suceava, Central
Teren de 780 mp, în Central
150.000 €
Suceava, Central
780 mp teren