Teren intravilan Lisaura, com Ipote?ti 1612 mp, ideal investi?ie

160.000 €
99.26 € / mp

Central, Suceava

Suprafață teren:
1.612 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan situat in sat Lisaura, com. Ipote?ti, la doar 1 km de Cetatea de Scaun a Sucevei ?i aproximativ 3 km de centrul municipiului Suceava. * Suprafa?a totala: 1612 mp * Deschidere la drum: 66 m * La?ime parcela: 24 m * Teren intabulat, acte la zi * Ideal pentru construc?ia a 3 case (zona reziden?iala dezvoltata) * Case construite in vecinatate * Utilita?i (apa, canalizare, curent, gaz) la aproximativ 20 30 m * Pre?: 160.000 euro u?or negociabil * Detalii suplimentare la telefon sau WhatsApp. * Nu colaborez cu agen?ii imobiliare nu se vinde parcelat, doar toata suprafa?a. ID anun? : 1771167936
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1661280
Suprafață teren: 1.612 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 5872 mp, în Central
155.000 €
Suceava, Central
5.872 mp teren
Teren de 1822 mp, în Central
145.000 €
Suceava, Central
1.822 mp teren
Teren de 2000 mp, în Central
175.000 €
Suceava, Central
2.000 mp teren
Teren de 2500 mp, în Central
175.000 €
Suceava, Central
2.500 mp teren
Teren de 8163 mp, în Central
149.000 €
Suceava, Central
8.163 mp teren
Teren de 2500 mp, în Central
175.000 €
Suceava, Central
2.500 mp teren
Teren de 7500 mp, în Central
150.000 €
Suceava, Central
7.500 mp teren
Teren de 1612 mp, în Central
160.000 €
Suceava, Central
1.612 mp teren
Teren de 2500 mp, în Central
175.000 €
Suceava, Central
2.500 mp teren