Teren intravilan, 2 parcele, Str Unirii, total 3136 mp

45.000 €
29.62 € / mp

Central, Suceava

Suprafață teren:
1.519 mp

Descriere teren

Blitz va prezinta un teren intravilan 3136 mp Vatra Dornei | Zona foarte buna | Ideal pentru investi?ie sau construc?ie Oportunitate excelenta pentru cei care doresc sa investeasca intr-o zona montana tot mai cautata. Va propunem spre vanzare un teren intravilan cu suprafa?a de 3136 mp, format din 2 parcele de 1519, respectiv 1617 mp, care se vand impreuna sau separat, situat in Vatra Dornei, intr-o zona foarte buna ?i apreciata pentru construc?ii reziden?iale sau turistice. Amplasarea ofera un echilibru ideal intre lini?te, natura ?i acces rapid catre punctele importante ale ora?ului. Terenul beneficiaza de utilita?i in apropiere, ceea ce faciliteaza dezvoltarea rapida a unui proiect imobiliar fie ca este vorba despre locuin?a individuala, casa de vacan?a, pensiune sau investi?ie pe termen lung. Zona este una dintre cele mai atractive din Vatra Dornei, ora? recunoscut pentru turismul montan, aerul curat ?i poten?ialul de dezvoltare imobiliara, ceea ce transforma aceasta proprietate intr-o alegere inspirata atat pentru locuire, cat ?i pentru investi?ie. Beneficii principale: Teren intravilan 1.519 mp Zona foarte buna din Vatra Dornei Utilita?i in apropiere Ideal pentru casa, cabana de vacan?a sau proiect turistic Investi?ie sigura intr-o zona montana in cre?tere Proprietatea ofera spa?iul ?i pozi?ionarea potrivite pentru a construi o locuin?a intr-un cadru natural deosebit sau pentru a dezvolta un proiect cu poten?ial turistic. Se dore?te vanzare rapida, ceea ce poate reprezenta un avantaj real pentru cumparatorii care cauta o proprietate bine pozi?ionata in Vatra Dornei. Pentru detalii suplimentare ?i vizionare, va stam cu drag la dispozi?ie. Cod oferta / ID BLITZ: P166140 Id intern: P166140