Azi
5
- Agenție
Teren intravilan, ?tefane?ti
38.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
27.50 €
/ mp
Ştefăneşti, Judeţul Argeş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren intravilan, ?tefane?ti, langa primarie, 1400 mp, construc?ii noi, 38.500 euro. Telefon: ID anun? : 1770819988
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1654606
Suprafață teren:
1.400 mp
- Terenuri de vânzare în Budeasa
- Terenuri de vânzare în Câmpulung Muscel
- Terenuri de vânzare în Căteasca
- Terenuri de vânzare în Băbana