Vand teren intravilan Soceni

35.500 €
29.83 € / mp

Soceni, Judeţul Caraş Severin

Suprafață teren:
1.190 mp

Descriere teren

1200 mp teren in Soceni. Apa,curent, canal in fa?a. Zona lini?tita, ideal pentru casa (chiar doua) Posibilitate schimbare cu apartament-casaTimi?oara sau imprejurimi si diferen?a! ID anun? : 1772609841
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1662401
Suprafață teren: 1.190 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Berzasca
37.000 €
Județul Caraș Severin, Berzasca
1.000 mp teren
Teren de 2900 mp, în Divici
37.500 €
Județul Caraș Severin, Divici
2.900 mp teren
Teren de 2000 mp, în Divici
34.000 €
Județul Caraș Severin, Divici
2.000 mp teren
Teren de 2100 mp, în Divici
32.000 €
Județul Caraș Severin, Divici
2.100 mp teren
Teren de 18813 mp, în Central
37.626 €
Județul Caraș Severin, Caransebeș
18.813 mp teren
Teren de 1665 mp, în Bratova
37.000 €
Județul Caraș Severin, Bratova
1.665 mp teren
Teren de 7000 mp, în Central
35.000 €
Județul Caraș Severin, Bocșa
7.000 mp teren
Teren de 1500 mp, în Țerova
39.000 €
Județul Caraș Severin, Țerova
1.500 mp teren
Teren de 3341 mp, în Central
33.410 €
Județul Caraș Severin, Oțelu Roșu
3.341 mp teren