3 zile în urmă
5
- Agenție
Teren intravilan de vanzare in Snagov, 995 mp, langa padure!
50.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
50.25 €
/ mp
Snagov, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Se ofera spre vanzare un teren intravilan cu potential imens in Snagov cu suprafata de 995 mp cu utilitati Viitorul tau incepe aici, langa lac si padure. Descopera oportunitatea de a construi visul tau intr-una dintre cele mai ravnite zone din apropierea Capitalei Snagov. Detalii teren: Suprafata generoasa de 995 mp. Deschidere la drum de 10 m. Utilitati la limita proprietatii: apa, canalizare, electricitate, gaz. Acte complete, fara sarcini. Avantaje unice ale terenului: Pozitionare premium: Situat intr-un cartier rezidential in plina dezvoltare, cu vile elegante si acces rapid catre Bucuresti prin Autostrada A3 (doar 30-35 min de mers). Natura la tine acasa: La doar cateva minute de Lacul Snagov si Padurea Snagov zona protejata, perfecta pentru plimbari, sport in aer liber, pescuit sau relaxare Ideal pentru: Construirea unei vile de vacanta. Locuinta permanenta pentru cei ce doresc liniste, siguranta si aer curat. Investitori sau dezvoltatori care cauta terenuri cu potential de apreciere rapida. Coordonate GPS exacte: 44.710753, 26.186503. Pot trimite in privat si Certificatul de urbanism!!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Gaz
Detalii teren
Actualizat în: 10 Mai 2026
ID anunț: 1590659
Front stradal:
10 m