Teren smeura stoenari

47.592 €
72 € / mp

Smeura, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
661 mp

Descriere teren

Vand doua parcele de teren in Smeura stoenari 661mp 601mp deschider la drum 17.5 ,toate utilita?ile la limita terenului pre? 72 mp ID anun? : 1779561628
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1663758
Suprafață teren: 661 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren în Stolnici
50.000 €
Județul Argeș, Stolnici
Teren de 5000 mp, în Galeșu
50.000 €
Județul Argeș, Galeșu
5.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Argeșelu
50.000 €
Județul Argeș, Argeșelu
1.000 mp teren
Teren de 1269 mp, în Ștefănești
48.222 €
Județul Argeș, Ștefănești
1.269 mp teren
Teren extravilan de 4400 mp, în Ianculești
48.400 €
Județul Argeș, Ianculești
4.400 mp teren
Livadă
Teren intravilan de 2307.25 mp, în Vulturești
46.145 €
Județul Argeș, Vulturești
2.307,25 mp teren
Fâneață
Teren de 1269 mp, în Ștefănești
48.222 €
Județul Argeș, Ștefănești
1.269 mp teren
Teren de 1500 mp, în Albota
45.000 €
Județul Argeș, Albota
1.500 mp teren
Teren de 1679 mp, în Băbana
47.012 €
Județul Argeș, Băbana
1.679 mp teren