20 ore în urmă
1
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren extravilan
9.526 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
0.73 €
/ mp
Sighişoara, Judeţul Mureş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand 3 parcele de teren extravilan intabulate pe raza localita?ii Boiu, astfel: 1,04 ha: 0,28 ha : 0,12 ha. Pret 40000 Ron la pachet,toate trei. ID anun? : 1777532890
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1663644
Suprafață teren:
13.000 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Sighișoara
- Terenuri de vânzare în Târgu Mureș
- Terenuri de vânzare în Reghin
- Terenuri de vânzare în Sântana de Mureș
- Terenuri de vânzare în Livezeni
- Terenuri de vânzare în Sâncraiu de Mureș
- Terenuri de vânzare în Ungheni
- Terenuri de vânzare în Corunca
- Terenuri de vânzare în Sângeorgiu de Mureș
- Terenuri de vânzare în Sovata
- Terenuri de vânzare în Ceuaș
- Terenuri de vânzare în Lunca