Teren intravilan de vanzare in Sfantu Gheorghe, pe str. Jozsef Attila!

59.900 €
76.79 € / mp

Central, Sfântu Gheorghe

Suprafață teren:
780 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Sfantu Gheorghe, pe strada Jozsef Attila, cu o suprafata de 780 m2. Pe teren se afla o casa din lemn, care poate fi renovata sau demolata pentru constructia unei noi locuinte.Proprietatea dispune de apa si electricitate pe teren, iar gazul se afla la poarta, cu posibilitate de racordare. Terenul are 17,7 m deschidere la strada, fiind potrivit pentru constructie sau investitie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 11 Aprilie 2026 ID anunț: 1285696
Suprafață teren: 780 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Biserica reformata
Mijloace transport aprox. 167 m
transport
Biserica reformata
Mijloace transport aprox. 200 m
transport
Tribunal
Mijloace transport aprox. 217 m
transport
Casa cu Arcade
Mijloace transport aprox. 300 m
Școală
education
Csipike
Învățământ aprox. 269 m
education
Grup Scolar Constantin Brancusi
Învățământ aprox. 286 m
education
Scoala de Arta si de Meserii
Învățământ aprox. 286 m
education
Liceul De Arta Plugor Sandor
Învățământ aprox. 649 m
Recreere
shopping
JYSK
Supermarket/Mall aprox. 83 m
restaurants
Fashion-Cafe
Restaurante aprox. 83 m
parks
Teren tenis
Recreere aprox. 234 m
shopping
Merkur
Supermarket/Mall aprox. 369 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 4800 mp, în Sita Buzăului
57.600 €
Județul Covasna, Sita Buzăului
4.800 mp teren
Fâneață
Teren intravilan de 2172 mp, în Ghelința
55.000 €
Județul Covasna, Ghelința
2.172 mp teren
Fâneață
Teren extravilan de 1626 mp, în Ojdula