Teren de vanzare si casa in sector 5

100.000 €
195.69 € / mp

Rahova, Bucureşti

Suprafață teren:
511 mp

Descriere teren

Vand casa si teren in suprafata de 511 mp situate in strada Mandresti, zona Salaj, sector 5. Utilitati: energie electrica, apa, gazele si canalizarea sunt la poarta. Pe teren se afla o casa batraneasca, casa demolabila. Zona este in plina dezvoltare, linistita. Terenul ofera posibilitatea construirii unui duplex, avand multiple posibilitati de constructie. Pret 100 000 euro, negociabil. ID anun? : 1727634397
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1666008
Suprafață teren: 511 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 290 mp, în Rahova
103.000 €
București, Rahova
290 mp teren
Teren de 290 mp, în Rahova
105.000 €
București, Rahova
290 mp teren
Teren de 498 mp, în Rahova
102.090 €
București, Rahova
498 mp teren
Teren de 294 mp, în Rahova
103.000 €
București, Rahova
294 mp teren
Teren de 219 mp, în Sălaj
105.000 €
București, Sălaj
Teren de 300 mp, în Rahova
93.000 €
București, Rahova
Teren de 294 mp, în Rahova
103.000 €
București, Rahova
294 mp teren
Teren de 242 mp, în Rahova
100.000 €
București, Rahova
242 mp teren
Teren de 340 mp, în Rahova
103.000 €
București, Rahova
340 mp teren