Teren de vanzare 4436 mp, Comuna Berceni, ilfov

377.060 €
85 € / mp

Berceni, Bucureşti

Suprafață teren:
4.436 mp

Descriere teren

De vanzare teren Comuna Berceni, jud ilfov Suprafata totala 4436 mp, 85euro/mp!! Proprietar, acte, cadastru, sub pretul zonei , usor negociabil, la negociere directa sau 5euro la mp comision celui care aduce cumparator la pretuL mentionat in anunt! Salutare!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Februarie 2026 ID anunț: 1394087
Suprafață teren: 4.436 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Prestige
Mijloace transport aprox. 274 m
transport
ROMPRIM
Mijloace transport aprox. 531 m
transport
statia Romprim, linia 634 si tramvai 11
Mijloace transport aprox. 583 m
transport
ROMPRIM
Mijloace transport aprox. 615 m
Școală
education
Grupul Industrial "Dacia"
Învățământ aprox. 679 m
education
Scoala Gimnaziala Speciala Sfantul Nicolae
Învățământ aprox. 914 m
education
Scoala Nr. 102 Gen. Eremia Grigorescu
Învățământ aprox. 1192 m
education
Scoala nr.102
Învățământ aprox. 1208 m
Recreere
shopping
Lidl Popesti-Leordeni
Supermarket/Mall aprox. 157 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 557 m
restaurants
La Florin
Restaurante aprox. 575 m
shopping
Mega Image Oituz
Supermarket/Mall aprox. 900 m

Proprietăți similare

Teren de 410 mp, în Berceni
369.900 €
București, Berceni
410 mp teren
Teren de 410 mp, în Berceni
369.900 €
București, Berceni
410 mp teren
Teren de 412 mp, în Berceni
370.000 €
București, Berceni
412 mp teren
Teren de 5510 mp, în Metalurgiei
374.680 €
București, Metalurgiei
5.510 mp teren
Teren de 864 mp, în Berceni
352.000 €
București, Berceni
864 mp teren
Teren de 205 mp, în Brâncoveanu
350.000 €