1525 mp teren P+4+5R+6R - Str Postalionului - Brancoveanu - sector 4

450.000 €
295.08 € / mp

Berceni, Bucureşti

Suprafață teren:
1.525 mp

Descriere teren

* Teren 1525 mp - 295 euro mp - Str. Postalionului - sector 4 450.000 Euro * Zona M3, regim inaltime P+4+5R+6R, POT 60%, CUT 2,5 (46,7m deschidere x 32m adancime, suprafata perfect dreptunghiulara) * Ideal bloc de apartamente, zona fiind caracterizata de un interes masiv pentru constructii noi. * Toate utilitatile sunt prezente , transport comun si statie STB in fata terenului, 10 minute pana la metrou Aparatorii Patriei. * Terenul are urmatoarele vecinanati: Mall Grand Arena, Selgros Berceni, Metro Berceni, Decathlon, Carrefour Berceni, Mc Donald, Hornbach, Metro iar ca strazi importante ar fi: Drumul Binelui, Str. Postalionului, Str. Aurel Persu, Bd. Obregia, Str. Turnu Magurele, Bd. Metalurgiei. * Noul parc Tudor Arghezi se afla la 500 m * Viitorul drum radial 9 ce va lega Bucurestiul de autostrada A0 si DNCB va trece la o distanta aproximativa de 300 m de teren. * Mai multe detalii va pot oferi telefonic, direct proprietar. ID anun? : 1724158270
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 580937
Suprafață teren: 1.525 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 2737 mp, în Berceni
433.712 €
București, Berceni
2.737 mp teren
Teren de 487 mp, în Berceni
487.000 €
București, Berceni
Teren de 1060 mp, în Berceni
440.000 €
București, Berceni
1.060 mp teren
Teren de 8336 mp, în Berceni
422.225 €
București, Berceni
8.336 mp teren
Teren de 222 mp, în Berceni
455.000 €
București, Berceni
222 mp teren
Teren de 2737 mp, în Berceni