Teren pretabil constructii industriale Drum intre Tarlale

1.050.000 €
105 € / mp

Theodor Pallady, Bucureşti

Suprafață teren:
10.000 mp

Descriere teren

R.E.A. Imobiliare va ofera spre vanzare un teren intravilan, incadrat in categoria constructii, situat in zona Drum Intre Tarlale , iesire A 2 , Centura veche . Teren cu o suprafata de 10.000 m.p, cu 28 m.p front stradal. Utilitatile sunt la limita de proprietate , drum asfaltat , statie STB f. aproape . Informatiile tehnice au caracter orientativ, acestea fiind preluate de la proprietari. Pentru mai multe detalii si vizionari, ne puteti contacta telefonic, specificand codul de identificare P8843 Id intern: P8843
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 996699
Suprafață teren: 10.000 mp
Front stradal: 28 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie tramvai 34,46 - Roma
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
Roma
Mijloace transport aprox. 223 m
transport
Calea Dorobantilor
Mijloace transport aprox. 303 m
transport
Statia Liceul Ion Luca Caragiale, linia 131, 182, 330, 331, 335, N113, 301
Mijloace transport aprox. 320 m
Școală
education
Liceul Nicolae Tonitza
Învățământ aprox. 300 m
education
Badulescu Aurelia (en)
Învățământ aprox. 323 m
education
Colegiul National "Ion Luca Caragiale"
Învățământ aprox. 385 m
education
Liceul Alexandru Vlahuta + Scoala 15 (en)
Învățământ aprox. 388 m
Recreere
restaurants
Restaurant "La Templu" (coa) (calea Dorobantilor 127-129)
Restaurante aprox. 165 m
parks
Parc
Recreere aprox. 207 m
shopping
"METROPLIS CENTER"
Supermarket/Mall aprox. 310 m
shopping