Direct proprietari, la Metrou Antilopa, bd Biruin?ei, com Pantelimon

95.000 €
332.17 € / mp

Pantelimon, Bucureşti

Suprafață teren:
286 mp

Descriere teren

In zona Metrou Antilopa, com Pantelimon casa 4 camere, 286 total supraf. Anexe 46, 11, 14. La bd Biruintei. ID anun? : 1777554144
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1663755
Suprafață teren: 286 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 308 mp, în Pantelimon
89.000 €
București, Pantelimon
308 mp teren
Construcții
Teren de 1020 mp, în Centrul Civic
88.900 €
București, Centrul Civic
1.020 mp teren
Teren de 4513 mp, în Central
90.260 €
București, Central
4.513 mp teren
Teren de 213 mp, în Prelungirea Ghencea
89.999 €
București, Prelungirea Ghencea
213 mp teren
Teren de 600 mp, în Băneasa
92.000 €
București, Băneasa
600 mp teren
Teren de 1000 mp, în Sisești
100.000 €
București, Sisești
1.000 mp teren
Teren de 605 mp, în Băneasa
91.000 €
București, Băneasa
605 mp teren
Teren în Sud
97.000 €
București, Sud
Teren intravilan de 340 mp, în Fundeni
102.000 €
București, Fundeni
340 mp teren
Construcții