Teren de vanzare Strada Oituz, Andronache, 450mp, acces pavat

168.000 €
373.33 € / mp

Andronache, Bucureşti

Suprafață teren:
450 mp

Descriere teren

Visezi sa construiesti? Acest teren de vanzare are dimensiuni de 45 x 10 metri si se afla intr-o zona urbana. Dispune de gard si toate utilitatile necesare: electricitate, apa, gaz si canalizare. Suprafata totala este de 450 mp, ideala pentru proiectul tau.Situat in Andronache, Sectorul 2 din Bucuresti, terenul beneficiaza de acces usor la transport public. Iti poti gasi cu usurinta diverse optiuni de relaxare si distractie:Restaurante precum Choose Cheese si Rotiseria HelalParcuri pentru plimbari, cum ar fi Parcul MotodromMagazine alimentare si supermarketuri in apropiereInstitutii de invatamant, inclusiv Universitatea LuminaCentre medicale si farmacii la distanta micaNu rata ocazia de a-ti construi visul pe acest teren. Contacteaza-ne pentru mai multe informatii!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1611217
Suprafață teren: 450 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Ciuca Stefan, linia 682
Mijloace transport aprox. 71 m
transport
statia Zamfir Nicolae, linia 682
Mijloace transport aprox. 305 m
transport
Statia Oituz, linia 682
Mijloace transport aprox. 366 m
transport
Statia Ciuca Stefan, linia 682
Mijloace transport aprox. 554 m
Școală
education
SCOALA SI MOSCHEE AL-QUDS
Învățământ aprox. 859 m
education
Universitatea Lumina
Învățământ aprox. 999 m
education
Scoala Generala nr. 32
Învățământ aprox. 1056 m
education
Facultatea de Constructii