Teren extravilan, Sebes, Jud. Alba -id 9910

11.027 €
2.98 € / mp

Sebeş, Judeţul Alba

Suprafață teren:
3.696 mp

Descriere teren

Se vinde la licitatie publica! Adresa: Sebes, strada Progresului (prelungire), FN, judetul Alba. Tip imobil: teren extravilan Suprafata totala 4.500 mp in acte, 3696 mp suprafata masurabila; Deschidere de 23 metri la drum de pamant. Utilitati: - energie la 50-100 metri - apa, gaze si telefonie la 300 metri. Destinatie teren: agricola.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 236563
Suprafață teren: 3.696 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Sebes
Mijloace transport aprox. 776 m
transport
Sebes Alba
Mijloace transport aprox. 816 m
Școală
education
Scoala Generala nr. 2
Învățământ aprox. 265 m
education
Scoala Generala nr. 3
Învățământ aprox. 411 m
education
Scoala Generala Nr. 1
Învățământ aprox. 642 m
Recreere
parks
Parcul Primariei
Recreere aprox. 214 m
shopping
Penny Market
Supermarket/Mall aprox. 557 m
restaurants
Restaurant La Dolce Vita
Restaurante aprox. 761 m
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 1454 m

Proprietăți similare

Teren de 485 mp, în Oarda
11.500 €
Județul Alba, Oarda
485 mp teren
Teren de 2800 mp, în Drâmbar
12.000 €
Județul Alba, Drâmbar
2.800 mp teren
Teren de 1000 mp, în Șilea
10.000 €
Județul Alba, Șilea
1.000 mp teren
Teren de 310 mp, în Micești
10.000 €
Alba Iulia, Micești
310 mp teren
Teren de 1000 mp, în Arieșeni
11.900 €
Județul Alba, Arieșeni
1.000 mp teren
Teren de 1000 mp, în Central
10.000 €
Județul Alba, Sebeș
1.000 mp teren
Teren de 2900 mp, în Galda de Jos