Teren extravilan de vanzare, 1267 mp, zona Draexlmaier

60.000 €
47.36 € / mp

Central, Satu Mare

Suprafață teren:
1.267 mp

Descriere teren

Blitz va ofera spre vanzare un teren extravilan de 1267 mp, situat in zona Draexlmaier! O oportunitate excelenta pentru investitie pe termen mediu sau lung acest teren extravilan, cu o suprafata generoasa de 1267 mp, este situat intr-o zona in plina dezvoltare, in apropierea platformei industriale Draexlmaier. Caracteristici teren: Suprafata: 1267 mp Front stradal : 19,15 m Regim: extravilan Acces facil la drumuri principale si utilitati in apropiere Cod oferta / ID BLITZ: P148613 Id intern: P148613
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 25 Aprilie 2026 ID anunț: 657557
Suprafață teren: 1.267 mp
Front stradal: 19 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Istvan ter
Mijloace transport aprox. 469 m
transport
Ceasul Electric
Mijloace transport aprox. 777 m
transport
Alexandru Ioan Cuza
Mijloace transport aprox. 978 m
transport
Satu Mare
Mijloace transport aprox. 1124 m
Școală
education
Liceul cu program sportiv
Învățământ aprox. 147 m
education
Grup Scolar de Industrializarea Lemnului
Învățământ aprox. 695 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1191 m
education
Liceul Economic
Învățământ aprox. 1256 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 27 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 471 m
shopping
CBA
Supermarket/Mall aprox. 560 m
restaurants
Hotel Satu Mare City
Restaurante aprox. 591 m

Proprietăți similare

Teren de 580 mp, în Central
63.000 €