2 săptămâni în urmă
1
- Agenție
Teren intravilan industrial de vanzare 108.780 mp C
470.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
4.32 €
/ mp
Central, Satu Mare
Descriere teren
Sesizează o problemă
Blitz va ofera spre vanzare un teren intravilan cu suprafa?a totala de 108.780 mp, amplasat strategic intr-o zona industriala dezvoltata din municipiul Carei, in imediata vecinatate a fabricilor Rubin King ?i ContiTech. ???? Localizare premium zona industriala Amplasament strategic, intr-un pol industrial activ Acces facil la infrastructura ora?ului Conectivitate rapida catre principalele artere rutiere ?? Caracteristici teren: Suprafa?a totala: 108.780 mp Teren intravilan Toate utilita?ile disponibile (apa, gaz, electricitate, canalizare) Potrivit pentru dezvoltari industriale, logistice sau produc?ie ???? Ideal pentru: Hala produc?ie Depozit logistic Parc industrial Investi?ie pe termen mediu ?i lung Pozi?ionarea intr-o zona industriala consolidata ofera avantaj competitiv ?i poten?ial ridicat de dezvoltare. ???? Pentru detalii suplimentare, documenta?ie urbanistica ?i programarea unei vizionari, va stam la dispozi?ie. Cod oferta / ID BLITZ: P165149 Id intern: P165149
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1647541
Suprafață teren:
108.780 mp
Front stradal:
400 m
Istoric preț
Puncte de interes
Recreere
Teren sportiv
Recreere
aprox.
1581
m
Fotbalpalya
Recreere
aprox.
1585
m
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Central
- Terenuri de vânzare în Satu Mare