RECO . TEREN INTRAVILAN SANTANDREI .

73.000 €
91.59 € / mp

Sântandrei, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
797 mp

Descriere teren

RECO IMOBILIARE VA OFERA SPRE VANZARE #LRD24 Teren intravilan situat pe strada Arinului din Santandrei, cu o suprafata de 800 mp. Terenul are un front generos si este ideal pentru constructia unei locuinte. Toate utilitatile sunt disponibile pe strada: gaz, apa, canalizare, curent electric si fibra optica. Zona este linistita, cu acces facil catre oras si in plina dezvoltare rezidentiala. Pentru mai multe detalii sau pentru a stabili o vizionare, nu ezitati sa ne contactati. CONTACT : PRET : 73000 EURO
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 598764
Suprafață teren: 797 mp
Front stradal: 15 m

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 531 m
parks
Parc
Recreere aprox. 901 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1046 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1798 m

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Sântandrei
67.500 €
Județul Bihor, Sântandrei
1.000 mp teren
Teren intravilan de 8632 mp, în Livada de Bihor
72.000 €
Județul Bihor, Livada de Bihor
8.632 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 795 mp, în Cheriu
74.900 €
Județul Bihor, Cheriu
795 mp teren
Construcții
Teren de 1000 mp, în Central
75.000 €
Oradea, Central
1.000 mp teren
Teren de 665 mp, în Sânmartin
78.900 €
Județul Bihor, Sânmartin
665 mp teren
Teren de 300 mp, în Calea Clujului
74.800 €
Oradea, Calea Clujului
300 mp teren
Teren de 624 mp, în Sântandrei
68.500 €
Județul Bihor, Sântandrei
624 mp teren
Teren de 33210 mp, în Girișu de Criș