Teren Extravilan - la 5 km de Arad

300.000 €
10.38 € / mp

Sânpaul, Judeţul Arad

Suprafață teren:
28.898 mp

Descriere teren

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: Ofer spre vanzare,teren cu suprafata de 28898 mp,la 5 km departare de mun. Arad,avand o pozitie buna,la intrarea in localitatea Sanpaul,iar langa teren,se afla un cartier Rezidential.Terenul dispune de doua fronturi stradale asfaltate,unul de 132 ml si unul de 255 ml,ceea ce face posibila impartirea facila,a acestuia in mai multe parcele,in functie de nevoi.Toate utilitatile necesare,sunt existente la limita de proprietate:energie electrica,apa,canalizare,gaze internet. Pentru mai multe informatii,va rugam sa ma contactati la numarul de telefon : 724794228 - Mihaela. ID ACTIV IMOB: 229926 CASA te bucuri!!! ID anun? : 1765384842
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1118524
Suprafață teren: 28.898 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 15000 mp, în Central
299.000 €
Arad, Central
15.000 mp teren
Teren extravilan de 66500 mp, în Exterior Sud
299.000 €
Județul Arad, Ineu
66.500 mp teren
Heleșteu
Teren extravilan de 36476 mp, în Socodor
285.000 €
Județul Arad, Socodor
36.476 mp teren
Teren de 200000 mp, în Cermei
290.000 €
Județul Arad, Cermei
200.000 mp teren
Teren de 2500 mp, în Grădiște
285.000 €
Arad, Grădiște
2.500 mp teren
Teren de 493 mp, în Central
318.000 €
Arad, Central
493 mp teren
Teren de 7000 mp, în Vladimirescu
280.000 €
Județul Arad, Vladimirescu
7.000 mp teren
Teren de 28898 mp, în Șofronea
300.000 €
Județul Arad, Șofronea