1

RECO Teren intravilan in Sanmartin 780mp

75.000 €
96.15 € / mp

Sânmartin, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
780 mp

Descriere teren

RECO Imobiliare va propune spre vanzare: #HS74 Teren intravilan in Sanmartin Terenul este situat intre case, pe o strada cu case noi, in apropiere de strada Stefan Cel Mare. *Toate utilitatile *Certificat de Urbanism *Drum cedat la primarie *Plat, perfect pentru un loc de casa - Front generos de 18ml - Suprafata de 780 mp Pret: 75 000 de euro Tel.:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 658835
Suprafață teren: 780 mp
Front stradal: 18 m

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Pensiune Restaurant Rozeclas
Restaurante aprox. 650 m
parks
Parc
Recreere aprox. 812 m
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 1801 m

Proprietăți similare

Teren de 950 mp, în Sânmartin
80.000 €
Județul Bihor, Sânmartin
950 mp teren
Teren de 1320 mp, în Sânmartin
79.200 €
Județul Bihor, Sânmartin
1.320 mp teren
Teren de 665 mp, în Sânmartin
78.900 €
Județul Bihor, Sânmartin
665 mp teren
Teren intravilan de 720 mp, în Sânmartin
68.400 €
Județul Bihor, Sânmartin
720 mp teren
Teren de 600 mp, în Sânmartin
78.000 €
Județul Bihor, Sânmartin
600 mp teren
Teren de 5200 mp, în Sânmartin
70.850 €
Județul Bihor, Sânmartin
5.200 mp teren
Teren de 1000 mp, în Sânmartin
68.000 €
Județul Bihor, Sânmartin
1.000 mp teren
Teren de 1800 mp, în Sânmartin
69.000 €
Județul Bihor, Sânmartin
1.800 mp teren
Teren de 3000 mp, în Sânmartin
69.900 €
Județul Bihor, Sânmartin
3.000 mp teren