Nou! Teren intravilan 1000 mp, front 12m, autorizabil casa i

98.000 €
98 € / mp

Sălicea, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere teren

Blitz ofera spre vanzare o parcela de teren intravilan situata in Salicea, avand suprafata de 1000 mp si front 12 m.Parcela este situata in zona de case, urbanizata partial ,cu acces facil de pe drum comunal, avand utilitati (apa, curent) in apropierea proprietatii. Parcela este in autorizare pentru constructia unei case individuale P+M, in suprafata utila de 120 mp ! Pentru continuarea proiectului se asigura suportul arhitectului pentru finalizarea proiectului, planse de arhitectura, documentatiile tehnice, avizarile aferente ! Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie, va asteptam cu drag la vizionare ! Cod oferta / ID BLITZ: P156947 Id intern: P156947
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1036089
Suprafață teren: 1.000 mp
Front stradal: 12 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodrom Salicea
Mijloace transport aprox. 1743 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 824 m

Proprietăți similare

Teren de 1696 mp, în Sălicea
100.000 €
Județul Cluj, Sălicea
1.696 mp teren
Teren de 634 mp, în Sopor
105.000 €
Cluj-Napoca, Sopor
634 mp teren
Teren de 1200 mp, în Florești
96.000 €
Județul Cluj, Florești
1.200 mp teren
Teren de 1000 mp, în Ciurila
95.000 €
Județul Cluj, Ciurila
1.000 mp teren
Teren de 700 mp, în Ciurila
89.900 €
Județul Cluj, Ciurila
700 mp teren
Teren de 2506 mp, în Suceagu
99.000 €
Județul Cluj, Suceagu
2.506 mp teren