VAND sau INCHIRIEZ FERMA in Salcioara, judet Tulcea

168.000 €
39.07 € / mp

Sălcioara, Judeţul Tulcea

Suprafață teren:
4.300 mp

Descriere teren

VAND SAU INCHIRIEZ ferma cu suprafata teren 15000mp si constructii 4300mp . Dispune de curent trifazat, apa curenta si 3 puturi. Aceasta are potential agricol si comercial, avand deschidere la doua drumuri, fiind amplasata intr-o zona usor accesibila.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1637643
Suprafață teren: 4.300 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 3000 mp, în Orizontului
180.000 €
Tulcea, Orizontului
3.000 mp teren
Teren de 2253 mp, în Murighiol
180.240 €
Județul Tulcea, Murighiol
2.253 mp teren
Teren de 4300 mp, în Jurilovca
168.000 €
Județul Tulcea, Jurilovca
4.300 mp teren
Teren în Partizani
170.000 €
Județul Tulcea, Partizani