5 luni în urmă
2
- Agenție
TEREN INTRAVILAN 746 MP | ZONA SABOLCIU
22.900 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
30.70 €
/ mp
Săbolciu, Judeţul Bihor
Descriere teren
Sesizează o problemă
UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Teren intravilan, 746 MP, zona Sabolciu. Regim de inaltime: P E Front stradal: 14 ml Utilitati: canalizare, curent, internet si cablu tv. Pret: 22.900 Euro usor negociabil. 0% COMISION Telefon:
- Paul Urs Nu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 07 Mai 2026
ID anunț: 1101581
Suprafață teren:
746 mp
Front stradal:
14 m
- Terenuri de vânzare în Borș
- Terenuri de vânzare în Săldăbagiu de Munte
- Terenuri de vânzare în Girișu de Criș
- Terenuri de vânzare în Biharia