Teren intravilan in Resita 5755

139.000 €
24.15 € / mp

Central, Reşiţa

Suprafață teren:
5.755 mp

Descriere teren

Proprietar teren intravilan in Resita, str. Ioan Chichere mai sus de izvor, suprafata de 5755 metri patrati, intabulat, fara datorii, retineri sau impuneri, front stradal cu doua intrari, ca utilitati apa, contor, canal, raulet ce traverseaza terenul, pomi, pret 25de euro metrul patrat, exclus agentii sau intermediari, rog nu deranjati degeaba Multumesc ! ID anun? : 1731322755
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1661015
Suprafață teren: 5.755 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă

Proprietăți similare

Teren de 2800 mp, în Central
134.000 €
Județul Caraș Severin, Moldova Nouă
2.800 mp teren
Teren de 17000 mp, în Central
136.000 €
Județul Caraș Severin, Caransebeș
17.000 mp teren
Teren de 3300 mp, în Central
140.000 €
Județul Caraș Severin, Moldova Nouă
3.300 mp teren
Teren de 6400 mp, în Buchin
128.000 €
Județul Caraș Severin, Buchin
6.400 mp teren
Teren de 7300 mp, în Central
131.400 €
Județul Caraș Severin, Caransebeș
7.300 mp teren
Teren de 4677 mp, în Poiana
135.633 €
Județul Caraș Severin, Poiana
4.677 mp teren