Teren extravilan de vanzare Racari, Dambovi?a

16.000 €
1.36 € / mp

Răcari, Judeţul Dâmboviţa

Suprafață teren:
11.800 mp

Descriere teren

Teren extravilan de vanzare Racari, Dambovi?a 5.000 mp Parcela 12, T38 7 6.800 mp Parcela 13, T38 7 Ideal pentru fermieri sau investi?ie agricola Zona buna, cu poten?ial de dezvoltare, cale ferata langa, zona spre localitatea Ghimpa?i ID anun? : 1778075299
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1661241
Suprafață teren: 11.800 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 3084 mp, în Central
15.420 €
Târgoviște, Central
3.084 mp teren
Teren de 500 mp, în Mânăstirea
17.000 €
Județul Dâmbovița, Mânăstirea
500 mp teren
Teren de 4034 mp, în Văleni-Dâmbovița
15.242 €
Județul Dâmbovița, Văleni-Dâmbovița
4.034 mp teren
Teren în Mânăstioara
17.000 €
Județul Dâmbovița, Mânăstioara
Teren în Ragu
16.000 €
Județul Dâmbovița, Ragu
Teren de 1600 mp, în Săteni
16.000 €
Județul Dâmbovița, Săteni
1.600 mp teren
Teren de 513 mp, în Tărtășești
15.000 €
Județul Dâmbovița, Tărtășești
513 mp teren
Teren de 901 mp, în Săcueni
15.500 €
Județul Dâmbovița, Săcueni
901 mp teren
Teren de 5000 mp, în Ulmi
15.000 €
Județul Dâmbovița, Ulmi
5.000 mp teren