6 luni în urmă
9
- Agenție
Popesti-Leordeni, teren industrial 2500mp cu autorizatie
470.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
188 €
/ mp
Popeşti-Leordeni, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Popesti-Leordeni, teren industrial cu proiect hala si autorizatie de construire, in suprafata 2500 mp, doua deschideri 40 ml si 60 ml, toate utilitatile la teren (canalizare, apa curenta, gaze, curent electric 220V si 380V), pozitie excelenta, in apropierea Centurii Bucuresti, statie STB, pret 470,000 euro Pentru detalii suplementare accesati site-ul imperialart. ro ID anun? : 1777456621
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 20 Mai 2026
ID anunț: 1015751
Suprafață teren:
2.500 mp
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Popești-Leordeni