Teren Tancodrom, oportunitate de investitie

250.000 €
36.23 € / mp

Războieni, Piteşti

Suprafață teren:
6.901 mp

Descriere teren

Agentia imobiliara va propune spre vanzare teren intravilan situat in zona Tancodrom - Turcesti, cu o suprafata generoasa de 6.901 mp, ideal pentru dezvoltare rezidentiala sau investitie pe termen lung.Terenul beneficiaza de o pozitionare excelenta, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces facil catre centru si in imediata apropiere a punctelor de interes: scoli, magazine si alte facilitati urbane.Caracteristici principale:Suprafata: 6.901 mpRegim: intravilanDestinatie: rezidentiala / investitieAcces facil la drumZona linistita, cu potential de dezvoltareAvantaje:Pozitie strategica, aproape de centruIdeal pentru parcelare sau proiecte rezidentialeToate actele sunt la zi, pregatite pentru tranzactionare rapidaPentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionari, va stam la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 27 Aprilie 2026 ID anunț: 1513014
Suprafață teren: 6.901 mp

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Acces auto Teren împrejmuit

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Comisariat statie
Mijloace transport aprox. 1349 m
transport
Comisariat
Mijloace transport aprox. 1349 m
transport
Craiovei Statie
Mijloace transport aprox. 1466 m
transport
Negoiu statie
Mijloace transport aprox. 1588 m
Școală
education
Colegiul Tehnic Dimitrie Dima
Învățământ aprox. 900 m
education
Scoala Nr. 17
Învățământ aprox. 1106 m
education