Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
teren intravilan pitesti-albota 600m
27.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
45.83 €
/ mp
Central, Piteşti
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren intravilan 600m Strada soresti 6km de la intrarea targul saptamanal Toate utilitatile la poarta Drum public Accept si schimburi auto ID anun? : 1764367841
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1653125
Suprafață teren:
600 mp