Teren 450mp, cartierul Europa. Pecica jud.Arad

19.000 €
42.22 € / mp

Pecica, Judeţul Arad

Suprafață teren:
450 mp

Descriere teren

Va propunem, in exclusivitate, spre vanzare un teren cu suprafata de 450 mp, avand un front stradal generos de 18 metri liniari, ideal pentru constructia unei locuinte individuale. Proprietatea este situata intr-un cartier rezidential de case noi, deja construit si locuit, intr-o zona linistita, cu acces facil. Terenul beneficiaza de toate utilitatile in proximitate (apa, curent, gaz, canalizare), ceea ce il face o alegere potrivita pentru dezvoltare imediata. Forma regulata si deschiderea stradala permit realizarea unui proiect eficient si bine proportionat. Zona este in continua dezvoltare, oferind un cadru ideal pentru locuire, cu vecinatati de calitate si un nivel ridicat de confort. Pentru mai multe informatii, detalii suplimentare sau pentru programarea unei vizionari, va stam la dispozitie. Ghereben Emanuel - Propertylab - CP2851382
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Februarie 2026 ID anunț: 1157551
Suprafață teren: 450 mp

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Alte caracteristici
Acces auto

Proprietăți similare

Teren intravilan de 700 mp, în Vladimirescu
20.000 €
Județul Arad, Vladimirescu
700 mp teren
Teren de 28800 mp, în Covăsinț
20.160 €
Județul Arad, Covăsinț
28.800 mp teren
Pădure
Teren de 3215 mp, în Vărădia de Mureș
20.000 €
Județul Arad, Vărădia de Mureș
3.215 mp teren
Teren de 2878 mp, în Sud