Azi
3
- Agenție
Teren intravilan 1.650 mp cu deschidere la Lacul Pasarea ?i la drum
145.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
87.88 €
/ mp
Pantelimon, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Se ofera spre vanzare un teren intravilan cu adevarat special, situat in Ganeasa sat Cozieni, judetul Ilfov, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces direct atat la drum, cat si la lac. Proprietatea are o suprafata de 1.650 mp, la care se adauga o cota din drumul de acces (aproximativ 350 mp in acte separate), oferind un cadru ideal pentru construirea unei locuinte deosebite sau a unui proiect de tip boutique. Caracteristici teren: * Suprafata teren: 1.650 mp * Cota drum acces inclusa in acte separate * Deschidere la lac: aproximativ 13,55 ml * Deschidere la drum: aproximativ 13,55 ml * Teren neinundabil * Intravilan * Utilitati in imediata vecinatate Reglementari urbanistice: * UTR 3 zona cu functiuni rezidentiale si agrement * Regim de inaltime: P + 2E * POT maxim: 30% * CUT maxim: 0,48 Conform certificatului de urbanism, terenul este incadrat intr-o zona ce permite dezvoltari rezidentiale, fiind potrivit pentru: * vila individuala cu vedere la lac * duplex * locuinta de vacanta * proiect cu componenta de agrement sau turism Avantaje: * Deschidere directa la lac un element rar si cu puternic impact emotional * Acces direct din drum * Zona linistita, cu multa verdeata * Potential excelent pentru o proprietate de lifestyle * Apropiere de Bucuresti si de principalele artere de acces Acest teren este ideal pentru cei care isi doresc mai mult decat o simpla investitie: un loc in care natura, linistea si perspectiva asupra lacului creeaza un cadru deosebit pentru o locuinta premium. Pret: 145.000