Cabana cu livada de vanzare

80.000 €
1,600.00 € / mp

Panciu, Judeţul Vrancea

Suprafață teren:
50 mp

Descriere teren

Vand livada si cabana ( racord apa potabila, curent electric) Zona linistita si ferita de aglomeratia din mediul urban, dar totodata si cu acces rapid la autostrada. Livada are in jur de 500 pomi fructiferi diferite soiuri ( caisi, pruni, visini, ciresi). Acte tot la zi. Pentru mai multe detalii si oferte ma puteti contacta pe Nr: O767O14222 atat telefonic cat si watap inclusiv mesaje aici.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Martie 2026 ID anunț: 1358524
Suprafață teren: 50 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 6300 mp, în Jorăști
87.000 €
Județul Vrancea, Jorăști
6.300 mp teren
Teren de 870 mp, în Central
78.000 €
Focșani, Central
870 mp teren
Teren de 33000 mp, în Jariștea
88.000 €
Județul Vrancea, Jariștea
33.000 mp teren
Teren de 600 mp, în Central
87.500 €
Județul Vrancea, Adjud
600 mp teren
Teren de 5000 mp, în Central
80.000 €
Focșani, Central
5.000 mp teren
Teren de 5255 mp, în Exterior Vest
78.825 €
Focșani, Exterior Vest
5.255 mp teren
Teren în Central
83.000 €
Focșani, Central
Teren de 870 mp, în Central
78.000 €
Focșani, Central
870 mp teren