8 luni în urmă
7
- Agenție
Teren de 14318m.p. in Paltinis, la 100m de strada Princi...
30.784 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
2.15 €
/ mp
Paltin, Judeţul Suceava
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren extravilan de vanzare 14.318 mp cu acces facil si utilitati (apa de la izvor si electricitate). Terenul este ideal pentru cei care cauta liniste sau o investitie in turismul ecologic, fiind situat in apropierea padurii. Localizare: Proprietatea este situata in satul Paltinis, comuna Panaci, intr-o zona retrasa, cu acces pentru orice tip de autoturism. Ideal pentru: constructia unei cabane/case de locuit investitie in agroturism sau turism de aventura. Acte in regula, pregatite pentru vanzare, pret 35.000euro (2,5euro/m.p.) Pentru detalii suplimentare, va rog, sa ma contactati. Horia Mihai
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 14 Mai 2026
ID anunț: 882977
Suprafață teren:
14.318 mp
Front stradal:
48 m
Istoric preț
Proprietăți similare