Teren de vanzare in Palazu Mare, Elvila - 1800 mp

220.000 €
122.22 € / mp

Palazu Mare, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
1.800 mp

Descriere teren

COD VT 8543 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan construibil in Palazu Mare zona Elvila avand o suprafata de 1800 mp cu deschidere de 50ml , Terenul este ideal pentru investi?ie sau pentru construirea unei locuin?e permanente sau de vacan?a, fiind situat intr-o zona de case/vile in continua dezvoltare. Utilitatile in zona, cadastru, intabulare, pret 220000 euro, Vizionarile se fac in baza unui Contract de vizionare *pentru o mai buna colaborare va rugam comunicati codul ofertei
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1648415
Suprafață teren: 1.800 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sanatoriu [3]
Mijloace transport aprox. 959 m
transport
Statia Carrefour, autobuzele 100C, 43C
Mijloace transport aprox. 1362 m
transport
Sere[3 43C 100C]
Mijloace transport aprox. 1368 m
transport
Carrefour [43C 100C]
Mijloace transport aprox. 1389 m
Școală
education
Baza nautica Ceronav
Învățământ aprox. 839 m
education
Baza nautica UMC
Învățământ aprox. 1053 m
education
Universitatea Ovidius, Constanţa - Campusul Nr. 1
Învățământ aprox. 1192 m
education
"Zona Universitară OVIDIUS", Tomis Nord
Învățământ aprox. 1245 m
Recreere
restaurants
Harlequin
Restaurante aprox. 1256 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1282 m
shopping
Carrefour
Supermarket/Mall aprox. 1326 m
shopping
Centrul Comercial Tom
Supermarket/Mall aprox. 1348 m