De vanzare teren in Padureni -Chinteni

79.000 €
53.41 € / mp

Pădureni (Chinteni), Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.479 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan

Descriere teren

Aresco Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan, situat in Padureni – Chinteni, pentru constructie casa, cu suprafata de 1749 mp, cu front la drum de servitute. Certificat de urbanism, utilitati in apropiere.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 04 Mai 2026 ID anunț: 764011

Istoric preț

Facilități

Comision
0%

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1351 mp, în Someșu Rece
78.000 €
Județul Cluj, Someșu Rece
1.351 mp teren
Construcții
Teren de 76000 mp, în Recea-Cristur
75.000 €
Județul Cluj, Recea-Cristur
76.000 mp teren
Teren de 3040 mp, în Beliș
76.000 €
Județul Cluj, Beliș
3.040 mp teren
Teren de 1000 mp, în Feleacu
75.000 €
Județul Cluj, Feleacu
1.000 mp teren
Teren de 380 mp, în Feleacu
76.000 €
Județul Cluj, Feleacu
380 mp teren
Teren de 2900 mp, în Apahida
72.000 €
Județul Cluj, Apahida
2.900 mp teren
Teren de 1035 mp, în Florești
82.800 €
Județul Cluj, Florești
1.035 mp teren
Teren de 11125 mp, în Râșca
85.000 €
Județul Cluj, Râșca
11.125 mp teren
Teren de 1479 mp, în Pădureni (Chinteni)
79.000 €
Județul Cluj, Pădureni (Chinteni)
1.479 mp teren