Varianta Constanta-Ovidiu,proprietar,vand teren

52.000 €
11.56 € / mp

Ovidiu, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
4.500 mp

Descriere teren

Varianta Constanta-Ovidiu,proprietar,vand loturi de teren cu suprafata de 4500mp,deschidere 71 m la drum de doilea lot de la apropiere deAcademia vand 2 loturi comasate. Fiecare lot avand suprafata de 4500mp. ID anun? : 20692529
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1651535
Suprafață teren: 4.500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 4000 mp, în Poarta Albă
48.000 €
Județul Constanța, Poarta Albă
4.000 mp teren
Teren de 350 mp, în Central
47.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
350 mp teren
Teren de 4500 mp, în Central
52.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
4.500 mp teren
Teren de 600 mp, în Agigea
50.000 €
Județul Constanța, Agigea
600 mp teren
Teren de 830 mp, în Central
49.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
830 mp teren
Teren de 600 mp, în Agigea
47.500 €
Județul Constanța, Agigea
600 mp teren
Teren de 5000 mp, în Valu lui Traian
55.000 €
Județul Constanța, Valu lui Traian
5.000 mp teren
Teren de 510 mp, în Nord
56.000 €
Județul Constanța, Eforie
510 mp teren
Teren de 600 mp, în Lazu
50.000 €
Județul Constanța, Lazu
600 mp teren