2 săptămâni în urmă
2
- Agenție
Teren intravilan langa Paradisul Verde | 1946 mp | Deschidere 46 ml | Proiect 3 case inclus | 115 eu
223.790 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
115 €
/ mp
Ostratu, Judeţul Ilfov
Descriere teren
Sesizează o problemă
Excelenta prin experienta! Va propunem spre vanzare un teren intravilan situat in apropiere de Paradisul Verde, o zona in plina dezvoltare, apreciata pentru liniste si acces facil catre oras. Terenul are o suprafata generoasa de 1946 mp si o deschidere de 46 ml, oferind multiple posibilitati de dezvoltare. Proprietatea beneficiaza de toate utilitatile necesare: gaz, curent, apa si canalizare. Un avantaj major este faptul ca terenul se vinde impreuna cu proiectul pentru constructia a 3 case individuale, iar in prezent se afla in curs de obtinere autorizatia de construire, ceea ce reduce semnificativ timpul si efortul necesar pentru demararea lucrarilor. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate excelenta atat pentru dezvoltatori, cat si pentru investitori care isi doresc un proiect gata pregatit intr-o zona atractiva. ID: TET
ID anun? : 1776870081
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Aprilie 2026
ID anunț: 1503339
Suprafață teren:
1.946 mp
- Terenuri de vânzare în Snagov
- Terenuri de vânzare în Popești-Leordeni
- Terenuri de vânzare în Corbeanca