Mai mult de un an
1
- Agenție
Teren 485 mp. in Oarda de Jos
11.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
23.71 €
/ mp
Oarda, Judeţul Alba
Descriere teren
Sesizează o problemă
Blitz va propune spre vanzare 4 parcele de teren cu suprafata de 485 mp. situat la iesire din Oarda de Jos spre Limba. Parcelele se pot vinde si individual, curentul si apa sunt in zona . Exista plan urbanistic aprobat. Pretul este negociabil ! Cod oferta / ID BLITZ: P131299 Id intern: P131299
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 06 Mai 2026
ID anunț: 993572
Suprafață teren:
485 mp
Front stradal:
26 m