Terenuri agricol Nucet. Dambovita

19.000 €
7.60 € / mp

Nucet, Judeţul Dâmboviţa

Suprafață teren:
2.500 mp

Descriere teren

2500 mp, langa paraul Ilfov, ideal culturi agricole, pret negociabil, suprafata totala: 2500 ID anun? : 19021241
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1660452
Suprafață teren: 2.500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1688 mp, în Sultanu
19.490 €
Județul Dâmbovița, Sultanu
1.688 mp teren
Construcții
Teren de 518 mp, în Dârza
20.000 €
Județul Dâmbovița, Dârza
518 mp teren
Teren de 439 mp, în Central
17.820 €
Târgoviște, Central
439 mp teren
Teren de 4363 mp, în Runcu
20.000 €
Județul Dâmbovița, Runcu
4.363 mp teren
Teren în Central
20.000 €
Județul Dâmbovița, Fieni
Teren de 500 mp, în Central
18.000 €
Târgoviște, Central
500 mp teren
Teren de 1800 mp, în Adânca
20.000 €
Județul Dâmbovița, Adânca
1.800 mp teren
Teren de 1263 mp, în Central
18.945 €
Județul Dâmbovița, Pucioasa
1.263 mp teren
Teren intravilan de 523 mp, în Exterior Nord
17.800 €
Târgoviște, Exterior Nord
523 mp teren